5 ПОРАД ЩОДО ВТРАТИ ВАГИ ВІД ЗОРЯНОГО ТРЕНЕРА ДЖЕННІФЕР УАЙДЕРСТРО

THE BIGGEST LOSER -- Season: 17 -- Pictured: Jennifer Widerstrom -- (Photo by: Chris Haston/NBC)

13 Лип 5 ПОРАД ЩОДО ВТРАТИ ВАГИ ВІД ЗОРЯНОГО ТРЕНЕРА ДЖЕННІФЕР УАЙДЕРСТРО

 

Відомий тренер розкриває секрети того, як позбавитися зайвої ваги і закріпити результат на довгий час.

 

Дженніфер Уайдерстро знає все про шляхи та способи втрати ваги. Вона стала наставником двох переможців американського реаліті-шоу «The Biggest Loser» (аналог української програми «Зважені та щасливі»). Дженніфер допомагає бажаючим схуднути, розробляючи для них індивідуальний план, ефективний для кожного. Ресурсу www.health.com вдалося отримати у Дженніфер цінні поради про втрату ваги і тому, як утримати отриманий результат.

 

Порада №1. Поважайте своє тіло

 

Ваша індивідуальна програма схуднення може відрізнятися від інших, адже необхідно враховувати безліч факторів: кліматичні умови, географію, спадковість, якість їжі, яку ви купуєте, обсяг, який ви споживаєте і багато іншого. Багато людей дотримуються порад, які насправді їм не підходять. Те, що працює для когось іншого, не працюватиме для вас. Тому варто критично подивитися на себе, вивчити своє тіло і скласти план, який буде відповідати вашим особливостям і можливостям.

 

Порада №2. Не беріть на себе занадто багато і не дійте занадто швидко

 

На початку шляху всі ми сповнені ентузіазму. Але важливо розуміти, що ви ще не володієте достатнім інструментарієм і знаннями для того, щоб зберегти свій ентузіазм. Найчастіше, замість того, щоб спокійно і розмірено працювати на результат, при першій же невдачі багато хто вибирає найпростіший шлях – все кинути, тому що взявся за те, чого не може потягнути. Потім приходить думка: «Так, я програв, але ж я знав, що так і буде, було нерозумно навіть пробувати». Щоб уникнути цього, не беріть на себе занадто багато і не прагніть діяти дуже швидко. Складіть план на один тиждень, щодня дотримуйтесь його і обов’язково стежте за своїм самопочуттям. Зверніть увагу на зміни в своїх тренуваннях, і ви побачите, як це впливає на вашу енергію. Потім протягом наступних двох тижнів додавайте щось нове. Це так само просто, як стежити за кількістю випитої води або правильним перекушуванням. Якщо ви візьмете на себе таку відповідальність, то зможете працювати на ефективну і довгострокову перспективу.

 

Порада №3. Подолайте свої пристрасті

 

Якщо вам непереборно хочеться чогось солодкого, то пояснити це можна двома причинами: 1) Або Ви зневоднені, 2) Або недостатньо їсте. Коли ваш організм відчуває недоїдання (що є наслідком недостатнього вживання води або калорій), він починає шукати найбільш доступні джерела енергії: прості вуглеводи.

 

Переконайтеся, що ви приймаєте достатню кількість їжі та випиваєте достатню кількість води, тому що це дійсно важливо. Саме так ви зможете позбутися своїх шкідливих звичок.

 

Порада №4. Виберіть свою “точку неповернення”

 

Часто люди занадто самовпевнені. Важливо розуміти, що втрата ваги не відбудеться відразу. Іноді у нас виникають нереалістичні очікування того, як буде відбуватися процес втрати ваги. Безумовно, це не буде відбуватися моментально, ваше тіло повинно звикнути до схуднення, і потім вага почне знижуватися. Знайдіть свою «точку неповернення». Незалежно від того, що відбувається з вашою вагою, незалежно від того, наскільки ви зайняті, визначте те, що буде принципово важливим саме для вас. Наприклад, ви будете займатися не менше двох разів на тиждень.

 

Рада №5 Вчіться на своїх помилках (а вони неодмінно будуть)

 

Дозвольте собі бути людиною. Ми всі помиляємось. Але знайте, що ви завжди можете піднятися і знову йти до своєї мети. Якщо ви переїли, то замість того, щоб зненавидіти себе або повністю відмовитися від їжі на тиждень, сядьте і подумайте, що привело вас до цього. Зберіть шматочки головоломки докупи і визначте, як ви зможете впоратися з ситуацією наступного разу. Як тільки ви знайдете корінь проблеми, ви зможете вчасно реагувати і управляти своїми діями.